ANA SAYFA » ÜRÜNLER » KELEBEK VANA » WAFER KELEBEK VANA ISO-5211 PASLANMAZ KOLLU EPDM

WAFER KELEBEK VANA ISO-5211 PASLANMAZ KOLLU EPDM

WAFER KELEBEK VANA ISO-5211 PASLANMAZ KOLLU EPDM

DMS VALVEDMS VALVE

Kategori : KELEBEK VANA

DMS VALVE Wafer kelebek vanalar, GGG 40.3 döküm olarak imal edilmiş özgün ve mukavim gövde yapısına sahiptir. Tek milli konstrüksiyonu ve uygun disk yapısı sayesinde çok düşük basınç kayıpları ile çalışır. Disk yapısı uygulama esnasında akış karakteristiğini bozmayacak şekilde imal edilmiştir. Wafer Kelebek vana ISO 5211 tepe flanşına sahip ve aktuatörlere direkt montaj yapılabilmektedir. Üretimin talaşlı imalat kısmının tamamı hassas cnc tezgahlarda yapılmaktadır.

+90 (533) 740 5458 +90 (212) 361 8220

WAFER KELEBEK VANA ISO-5211 PASLANMAZ KOLLU EPDM t1
WAFER KELEBEK VANA ISO-5211 PASLANMAZ KOLLU EPDM t2
WAFER KELEBEK VANA ISO-5211 PASLANMAZ KOLLU EPDM t3
WAFER KELEBEK VANA ISO-5211 PASLANMAZ KOLLU EPDM t4
WAFER KELEBEK VANA ISO-5211 PASLANMAZ KOLLU EPDM t5
WAFER KELEBEK VANA ISO-5211 PASLANMAZ KOLLU EPDM t6

DMS VALVE Wafer kelebek vanalar, GGG 40.3 döküm olarak imal edilmiş özgün ve mukavim gövde yapısına sahiptir. Tek milli konstrüksiyonu ve uygun disk yapısı sayesinde çok düşük basınç kayıpları ile çalışır. Disk yapısı uygulama esnasında akış karakteristiğini bozmayacak şekilde imal edilmiştir. Wafer Kelebek vana ISO 5211 tepe flanşına sahip ve aktuatörlere direkt montaj yapılabilmektedir. Üretimin talaşlı imalat kısmının tamamı hassas cnc tezgahlarda yapılmaktadır. Tüm ürünler basınç testlerine ve sonrasında sızdırmazlık için tork kontrol testinden geçmektedir.

Wafer kelebek vanalar, sıvı veya gaz akışını kontrol etmek amacıyla kullanılan, kompakt ve hafif yapılı önemli bir valf türüdür. Bu vanalar, genellikle bir disk veya plakanın döndürülmesi yoluyla akışı kontrol ederler. Adını, valfin disk şeklinin bir kelebek kanadını andırmasından alır.

Wafer kelebek vanaların öne çıkan özelliklerinden biri, genellikle iki flanş arasına monte edilen düz bir profil yapısına sahip olmalarıdır. Bu özellik, vananın bir tarafındaki flanşın diğer tarafa monte edilmesini sağlar. Bu tasarım, vananın kolayca monte edilmesine ve sökülmesine olanak tanır.

Bu tür vanalar, genellikle orta ve düşük basınç uygulamalarında kullanılır ve özellikle sınırlı montaj alanına sahip sistemlerde tercih edilir. Wafer kelebek vanalar, su ve atık su arıtma tesislerinden, ısıtma, havalandırma ve klima (HVAC) sistemlerine, kimya endüstrisine kadar birçok farklı uygulamada yaygın olarak kullanılır.

Wafer kelebek vanalar, ekonomik olmaları, düşük basınç düşümü sağlamaları ve hızlı açma-kapama özellikleri nedeniyle birçok endüstride tercih edilen bir valf çözümüdür. Kompakt tasarımları ve çeşitli malzeme seçenekleri, bu vanaların çeşitli endüstriyel ihtiyaçlara uygun olarak uygulanmasını sağlar.

TEKLİF FORMU

Captcha
Kişisel Verilerin Korunması Kanununa ilişkin metni okudum ve şartlarını kabul ediyorum.

2024. Copyright © DMS VALVE

Avinga | SiteMap