ANA SAYFA » ÜRÜNLER » ELEKTRİKLİ AKTUATÖR » SMART ELEKTRİKLİ AKTÜATÖR

Smart Elektrikli Aktüatör

SMART ELEKTRİKLİ AKTÜATÖR

DMS VALVEDMS VALVE

Kategori : ELEKTRİKLİ AKTUATÖR

Smart Elektrikli Aktüatör, Elektrikli aktüatörler, kelebek vanalar, küresel vanalar, damperler, klape vanaları, tapa vanaları, panjur vanaları vb. gibi 0 ° ila 270 ° arasında dönen vanaları ve diğer benzer ürünleri kontrol etmek için kullanılır ve petrol, kimya, su arıtma, gemi yapımı, kağıt yapımı, elektrik santrali, ısıtma, bina otomasyonu, hafif sanayi ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılabilir.

Tahrik gücü olarak 380V / 220V / 110V AC güç ve kontrol sinyali olarak 4-20mA akım sinyali veya 0-10VDC voltaj sinyali kullanır, bu da vananın istenen konuma hareket etmesini sağlayabilir ve Otomatik kontrolü kolaylaştırmak için çift bağlantılı kamlar kullanılır. Maksimum çıkış torku 4000NM’ye ulaşır.

Ayın Ürünü

+90 (533) 740 5458 +90 (212) 361 8220

Smart Elektrikli Aktüatör t1

Smart Elektrikli Aktüatör, Elektrikli aktüatörler, kelebek vanalar, küresel vanalar, damperler, klape vanaları, tapa vanaları, panjur vanaları vb. gibi 0 ° ila 270 ° arasında dönen vanaları ve diğer benzer ürünleri kontrol etmek için kullanılır ve petrol, kimya, su arıtma, gemi yapımı, kağıt yapımı, elektrik santrali, ısıtma, bina otomasyonu, hafif sanayi ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılabilir. Tahrik gücü olarak 380V / 220V / 110V AC güç ve kontrol sinyali olarak 4-20mA akım sinyali veya 0-10VDC voltaj sinyali kullanır, bu da vananın istenen konuma hareket etmesini sağlayabilir ve Otomatik kontrolü kolaylaştırmak için çift bağlantılı kamlar kullanılır. Maksimum çıkış torku 4000NM’ye ulaşır.

Limit fonksiyonu
Strok konumlarının ayarlanmasını kolaylaştırmak için çift bağlantılı kamlar kullanılır.

Görünüm tasarımı
Patentli aerodinamik görünüm tasarımı, küçük boyut, hafiflik, dar alanlardaki uygulamalar için uygundur.

Güvenli çalışma
F sınıfı yalıtımlı motor, motor sargısı, motorun sıcaklığını algılamak için bir sıcaklık kontrol anahtarı ile donatılmıştır, bu da aşırı sıcaklık koruması sağlayabilir ve motorun güvenli çalışmasını sağlayabilir.

Hava koşullarına dayanıklılık
Kabuk, güçlü yapışma ve korozyon direncine sahip korozyon önleyici epoksi reçine tozu ile kaplanmıştır. Tüm bağlantı elemanları dış mekan uygulamaları için paslanmaz çeliktir.


Smart Elektrikli Aktüatör

Ürün özellikleri

Konum göstergesi:

Vananın açılma derecesi, çok az yer kaplayan düzlemsel işaretçi ve ölçek ile gösterilir.
Terminal bloğu
Kullanıcının kullanımını kolaylaştırmak ve sıkı, güvenli bir kablo bağlantısı sağlamak için yeterli sayıda terminal vardır.

Terminal bloğu
Su geçirmezlik seviyesini etkili bir şekilde sağlamak için uzun süreli sızdırmazlık halkası tasarımı benimsenmiştir.

Manuel cihaz
Güç kapatıldıktan sonra, kauçuk koruyucu kapağı açın ve vanayı manuel olarak açıp kapatmak için uygun Z tipi anahtarı yerleştirin.

Bağlantı flanşı
Elektrikli aktüatörün alt bağlantı deliği ISO5211 standardına uygun değildir. İki farklı boyutta çift flanş ve sekizgen tahrik kovanı vardır. Montaj açısı, farklı delik konumlarına ve açılara sahip vanalarla flanş bağlantısı amacına ulaşmak için esnek bir şekilde değiştirilebilir.

Smart Elektrikli aktüatör, bir mekanizmayı veya bir sistemi kontrol ederek hareket ettiren bir tür motordur. Elektrik motorunun dönme hareketini doğrusal harekete dönüştürerek lineer hareket sağlar. Bu tür aktüatörler, tıbbi, endüstriyel, iş yeri ve ev mobilyası uygulamaları için kullanılmaktadır. Smart Elektrikli Aktüatör ise belirli bir marka veya teknolojiyi ifade etmemektedir.

Smart Elektrikli Aktüatör ürünleri hakkında firmamızda destek alabilirsiniz.

TEKLİF FORMU

Captcha
Kişisel Verilerin Korunması Kanununa ilişkin metni okudum ve şartlarını kabul ediyorum.

2024. Copyright © DMS VALVE

Avinga | SiteMap